pirmdiena, 2009. gada 13. jūlijs

Svinam!

Šī pļāpa it kā tikai izveidota par Šarles kucēniem, bet kamēr vēl viņi nav likuši par sevi manīt, pačalošu mazliet par ko citu.
Un tas būtu - mūsu audzētais kucēns, patreiz aktīvākais izstāžu apmeklētājs Cēzars. Šinī nedēļas nogalē mēs abas dienas pavadījām izstādēs. Sestdien kārtīgi salijām Priekuļos un Cēzars godam aizstāvēja savu jaunā čempiona titulu. Arī mammucis Gwencis ekspertei patika un tika pie 4.smukākās meitenes goda. Štrunts par kārtīgu dušu, ja tik forši iet. Svētdien agri no rīta braucām uz Valgu un bijām priecīgi jau par to vien, ka laukā spīdēja saule. Kad Cēzaram izdevās savinnēt somu puišus savā klasē un kļūt par labāko junioru puisi, mēs jau bijām priecīgi. Jo ar šo viņš kļuva par mūsu pirmo labradoru (pie tam - pašu audzētu, nevis iegādātu), kuram tas ir izdevies. Kad vēlāk Cēzaram izdevās savinnēt visus ieradušos suņu puikas, mēs bijām pa ritīgo priecīgi. Un kad viņš piekāpās smukajai dzeltenajai somu audzētajai sunenei, mēs bijām vēl priecīgāki. Jo mēs varējām braukt mājās negaidot vakaru UN mums vēl ir uz ko tiekties :)
Papriecājieties kopā ar mums! Šodien tam ir vēl viens iemesls. Mūsu Rūdolfs jau ir dikti liels - viņam paliek 6 mēneši :)

3 komentāri:

 1. Patiesi priecājamies kopā ar Jums un Ivetu& Andri par Cēzara panākumiem! 100X URRĀ!!! Ļoti ceru, ka mūsu centīgā īkšķu turēšana mazliet palīdzēja!
  Protams, īpašie sveicieni Rūdolfam!

  AtbildētDzēst
 2. Vēlreiz sveicieni smukulim Cezaram un mammai! Teodori tak ir viena forša komanda!!! :))

  AtbildētDzēst
 3. Solvita, Jūsu īkšķi noderēja pilnīgi noteikti!
  Liene - vai ne? ;)

  AtbildētDzēst