trešdiena, 2009. gada 27. maijs

Kurā dienā?

Liktenīgā randiņa diena strauji tuvojas un ir nepieciešams veikt zināmas manipulācijas un rituālus, lai nekļūdītos ar pareizās dienas izvēli :)) Šai nozarē mūsdienu tehnoloģijas arī ir gājušas diezgan tālu un arī suņiem tiek veiktas analīzes. Latvijā visizplatītākā ir asins nodošana progesterona testa veikšanai. Tieši šo metodi arī esam izmantojuši pēdējo 2 kucēnu metienu gadījumos. Tomēr tad kad Šarloti pārojām pirmās reizes, nekādas analīzes neveicām. Tāpēc arī šoreiz ilgu laiku kasījām pakaušus, nevarēdami izlemt - taisīt analīzes vai noteikt "uz aci".
Tā kā mums mājās tagad ir arī pašiem savs "lakmusa" papīriņš vārdā Odiņš (kaut arī vēl ļoti mazs, jau savu sūtību apzinājies :D), nolēmām lieki nemocīt suni ar staipīšanu pie veta. Šoreiz nolēmām paļauties uz katra audzētāja 3 lielākajiem palīgiem - čuju, ņuhu un poņu :)
Lai šī pļāpa būtu kaut nedaudz izglītojoša, tiek kas neko par šo nezin, pastāstīšu. Ja pirmajās dienās Šarle dusmīgi rūca un dzina prom mazo puisi, tad jau pēc nedēļas rūkoņa ir pazudusi un notiek mierīga līdzās pastāvēšana. Nākamais solis būs abpusēju simpātiju izrādīšana. Un tad diemžēl Odiņam nāksies uzzināt, ka viņš vēl ir daudz par mazu šādām izklaidēm.

1 komentārs:

  1. Nabaga Odiņš, tāds aplauziens jau pirmajā reizē, kad "laime" ir tur pat degungalā visu laiku :)))) Bet nu lai pierod, jo pašam savu dāmu apkārt daudz, un ne vienmēr varēs tikt pie tā "medus poda" :)))

    AtbildētDzēst