svētdiena, 2009. gada 24. maijs

Šarlote

Šogad esam izlēmuši vēlreiz sapārot mūsu "ciltsmāti" Šarloti.
Šarle ir mūsu pirmais suns un tieši tāpēc ļoti ļoti īpaša. Bijām izlēmuši ka gribam ģimenē suni un ka tas būs šokolādes krāsas labradors. Bet mums nebija skaidra lēmuma par suņa dzimumu. Toreiz Delfu forumā bija nolasījusies diezgan :)) jauka kompānija, kuri mums, pilnīgiem zaļajiem, parādīja nepieciešamo virzienu - uz dogs.lv lapu. Un tur tieši tai laikā bija piemērots kucēnu metiens. Kaut arī bijām plānojuši ņemt kucēnu tikai kad ievāksimies mājā, tomēr izlēmām savādāk.
Jau zvanot audzētājai, vēl aizvien nebijām izlēmuši par dzimumu. Bet sarunas gaitā kaut kā sa(pār)pratu ka ir palikusi neaizrunāta vairs tikai kuce. Nu ko, kāds bija izlēmis mūsu vietā? Tiesa gan, vēlāk atklājās ka puiši arī ir brīvi, bet - mēs jau bijām izlēmuši. Valmieras klubs mums pat ļāva izvēlēties vārdu, bet nez kāpēc tomēr vārda rakstībā veica korekcijas pēc sava prāta. Tas nekas, mēs paši tagad jau esam izaudzējuši mazo Lotti ar visu pareizo rakstību :))
Šarli vedām mājās 10.aprīļa ļoti vēlā vakarā (tetovēšana notika Valmierā un dr. bija stipri aizkavējusies) un bija īsts sniegputenis. Nezinu vai sakritība, bet visas nozīmīgās un labās lietas Šarles dzīvē notiek kad snieg. Mēs jau pat zinam - snieg? Tātad viss būs kārtībā. Varbūt arī jaunnedēļ snigs? :D
Šis būs Šarles trešais metiens. Arī abiem iepriekšējiem papuči dzīvo Lietuvā. Pirmajā metienā Šarlei un De Niro (ļooooooti smuks suns, bet saimnieki nesaskata nekādu prieku no izstādēm) piedzima 10 šokolādes krāsas mazuļi. Otrā reizē pārojām ar De Niro pusbrāli Buras (abi šokolādes krāsā) - un sanāca īsts pārsteiguma metiens. No 8 kucēniem tikai 2 bija šokolādes krāsā, pārējie dzelteni. Šoreiz esam izvēlējušies melnu partneri Sylvan. Teorētiski pārojot Šarli ar melnu suni, varētu dabūt arī visu 3 krāsu kucēnus. Bet tā kā Sylvan nav dzeltenās krāsas gēna, tad kucēniem vajadzētu būt (nu jau es par neko vairs nebūšu 100% droša) tikai šokolādes un melnās krāsās.
No visiem mūsu 4 labradoriem, Šarle ir VISlabradoriskākā. Tas ir - viņa VISvairāk atbilst tam, ko mēs gaidījām no labradora. Viņai saimnieks un arī citi ģimenes locekļi ir paši paši svarīgākie. Viņa savējos nenodod par svešu desas šķēli un tiešām saimnieka vēlmes nolasa no acīm. Tāpēc šoreiz domājam, ka gaidāmie kucēni nebūs tik daudz izstādēm, bet gan vairāk kā tiešām superīgi ģimenes mīluļi. Ja kāda Šarles bērna saimnieki ir citās domās, droši variet te iebilst :)

2 komentāri:

  1. Ai, ku jauki esi uzrakstījusi! :) Un viss tīra patiesība par foršo suņu meklēšanas laiku Delfu forumā, par Šarli un visu citu! Nu bezgala jauki, ka Teodoros atkal būs mazi Šarlīši, un kā vienmēr jau sāku turēt visus savus un savu zvēru īkšķus, lai Jums viss izdodas! :)

    AtbildētDzēst
  2. Paldies Anda par atbalstu. Un Tavi īkšķi mums vienmēr ir palīdzējuši ;)

    AtbildētDzēst