sestdiena, 2009. gada 30. maijs

Sylvan

Kamēr Šarlote mūs vazā aiz deguna, nojaukdama jauki saplānoto brīvdienu braucienu uz Lietuvu, pastāstīšu mazliet par viņas partneri.
Šoreiz esam izvēlējušies melnu labradorpuiku, mājas vārdā Skotas, bet dokumentos Sylvan Gorska Fantazja. Viņš ir dzimis vienā no labākajām Polijas audzētavām, kuras audzēties suņi ir diezgan pazīstami pie mums Latvijā un vēl jo vairāk pie kaimiņiem Lietuvā.
Es pirmo reizi Sylvan ieraudzīju 2006.gada izstādē Ozolniekos un viņš man ļoti iepatikās, neskatoties uz to, ka nemaz nav šokolādes krāsā :)) Šī pirmā bildīte ir tieši no Ozolnieku izstādes. Sylvan ir 5 valstu čempions un 11 starptautisku izstāžu uzvarētājs, kā arī daudzu titulu ieguvējs. Bijis arī Lietuvas 2006. un 2007.gadu TOP labradors. Viņš ir arī daudzu smuku labradorbērnu papucis. Arī mūsu iepriekšējo D metiena kucēnu Darcy Duke (melnā krāsa) un Diesel Design (šokolādes krāsā) papucis. Arī šoreiz ceram uz melniem un šokolādes krāsas kucēniem.

Pēdējā laikā Sylvan tiek izstādīts mazliet retāk, jo viņa saimniece audzē zeltainos retrīverus un ar tiem nopietni piedalās izstādēs, kas, protams, prasa diezgan lielus līdzekļus. Arī Starptautiskā čempiona tituls viņam nav nokārtots tikai tāpēc, ka saimnieki nav saņēmušies ar viņu nokārtot darba pārbaudes. (pēdējā bildīte no izstādes šī gada maijā)

Izskatās ka īkšķu turēšana būs jāpagarina vēl par dažām dienām :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru