piektdiena, 2009. gada 26. jūnijs

Gandrīz mēnesis

Jau riņķī gandrīz mēnesis, kopš gaidīšanas svētki sākušies. Spriežot pēc Šarles labās apetītes, dažiem šķiet ka kucēni būs. Dažiem atkal iekšējā balss saka, ka varētu arī nebūt. Bet - apbruņosimies ar pacietību un turpināsim gaidīt.
Pēdējās nedēļas kaut kā notiek visādi negadījumi ar suņiem - vispirms ar citu suņiem, kur it kā iesaistīti arī mūsu suņi; pirms Jāņiem arī neveiksmīgs skrējiens mūsu pašu mājas, kas par laimi aprobežojās tikai ar Rtg un kaudzīti kapsulu, bet vismaz kauli esot veseli. Tāpēc negribas vēl liek tramdīt Šarli un stiept viņu uz sonogrāfiju.
Pēdējās dienās jūtam līdzi draugu gaidīšanas priekiem un tūlīt tūlīt klāt jābūt mazajiem Čabīšiem (www.liberta.lv). Domāju, ka viņi sagādās prieku gan saviem saimniekiem, gan arī visiem līdzi jutējiem. Un padarīs mūsu kucēnu gaidīšanu īsāku.
Un jā - ārā beidzot ir sākusies laikam vasara :)

2 komentāri:

  1. Šodien pievīlos ar pārāk vasarīgu "kažociņu"! ...nu jau tiešām beidzot vasara varētu sākties!...īpaši tāpēc, ka man izsmelts šī gada atvaļinājumu limits:)))
    Sveicieni lielajai krustmātei no mazās Lotes! Visi turam īkšķus par Šarli un, man liekas, ka kucēnu gaidīšana tik tagad uzņems teicamam rezultātam vajadzīgo tempu un azartu!

    AtbildētDzēst
  2. Kā tad, tagad mazie Habes-beibes Buņuki sagaidīti, varam visi sākt draudzīgi turēt īkšķus par Teodoru gaidāmajiem Ežukiem (pareizais burts tak, vai ne ;))

    AtbildētDzēst