sestdiena, 2009. gada 20. jūnijs

Priecīgus svētkus!

Pirms svētku noskaņās un sākoties vasaras izstāžu sezonai, esam mazliet kārtīgāk pieķērušies savu suņi izstādīšanās prasmju uzlabošanai. Tāpēc gribu aicināt visu mūsu kucēnu saimniekus un vienkārši suņu saimniekus - ejiet ārā kopā ar saviem suņiem! Tie, kuri nepiedalās izstādēs, iemāciet savam sunim kaut ko jaunu. Varbūt viņš vēl nezin komandu Sēdi! vai Guli!, tad ar to arī varētu sākt. Ja jūsu mīlulis jau pamatlietas ir apguvis, iemāciet viņam ko ikdienā pilnīgi nenoderīgu - ķert savu asti, velties vai piecelties uz pakaļkājām. Tas noteikti uzlabos jūsu komunikāciju ar suni un varēsiet arī palepoties saviem draugiem un radiem. Tas arī jums ļaus pavadīt vairāk laika svaigā gaisā un nesēdēt pie TV (basketbola čempis arī ir beidzies...) vai datora.
Un vēl - lasot Jāņu zāles, esiet gan uzmanīgi, jo ērces šogad nav mazāk kā citus gadus. Un arī pļavas ir viņu iemīļota mājvieta. Mēs savām sunēm regulāri lasām tās nost. Vislabākā metoda - ar pinceti izskrūvēt un viss. Mēs jau pirmo margrietiņu pušķi esam saplūkuši tepat pagalmā :)

Lustīgu un sausu līgošanu!

Nevien' nakt' tā nesala,
Kā nosala Jāņu nakti:
Man nosala rokas, kājas,
Ar tautieti runājot.
LĪGO! LĪGO!

1 komentārs:

  1. Ai, kaut arī novēloti te ienācu, bet dikti man patika šie visi padomi komunikācijai ar suni. Man likās, ka varētu Greisam iemācīt ķert asti, tik nez kā lai to izdara... varbūt astes galā jāpiesien desas šķēle :DDDD
    Un Jāņu vainags suņam ir bijis ļoti smuks! :)

    AtbildētDzēst