trešdiena, 2009. gada 10. jūnijs

Vasara?

Kaut kā ar tiem laika apstākļiem šopavasar nekā. Maijā lielais karstums, jūnijā aukstums ar lietu... Bet laikam jau nekas cits neatliek, kā apbruņoties ar pacietību un gaidīt, kad vasara tomēr nolems mūs aplaimot. Un ja paskatās apkārt - tad uz vispārējā kraha fona, draņķīgais laiks tiešām ir absolūtais nieks...
Šīs nedēļas beigās Rīgā notiek 2 Starptautiskās izstādes. Izstādes norises vieta - Skonto Olimpiskā halle Melngaiļa ielā. Tā kā tās ir 2 izstādes, tad visas šķirnes būs abas dienas. Es ieteiktu visiem, kuri vēl domā par suņa iegādi, izbrīvēt laiku un apmeklēt kādu no šīm dienām. It īpaši, cilvēki kas raksta meilus par Rodēzijas Ridžbekiem. Ridžbeki ir SUPER suņi, bet - tie nav suņi katram, tas ir, ja domājat ka paņemsiet RR, jo viņš labi izskatīsies uz jūsu dīvāna un ar to jūsu pūles šai virziena aprobežosies, tad padomājiet vēl 3x. RR ir suns aktīviem, uzņēmīgiem un gudriem saimniekiem. Tāpēc iesaku apmeklēt izstādi, jo tur Jums ir lieliska iespēja apskatīt, aptausīt un pakomunicēt ar atšķirīgiem šīs šķirnes pārstāvjiem, parunāt ar daudziem saimniekiem un vēlreiz pārliecināties, vai jūsu izvēle ir pareiza.
Bet par izstādi - sestdien un svētdien labradoru rings no plkst.10 līdz plkst.12, savukārt RR sestdien plkst.13 un svētdien plkst.14. Pat ja neplānojat tuvākajā laikā iegādāties suni, bet ja brīvdienām vēl nav nopietnu plānu - noteikti iesaku apmeklēt kādu no izstādēm. Un ja plānojat suni, tad - te vairs nav par ko domāt.
Un, protams, visi drīkst turēt īkšķus, lai mums labi veiktos izstādē :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru